очерет, що мислить (osokor_ua) wrote in anti_zhzh,
очерет, що мислить
osokor_ua
anti_zhzh

Віртуали

Крім усіх інших негараздів, у ЖЖ існує такий неприємний нюанс, як віртуали. Тобто віртуальні, вигадані користувачі.
Звичайно, за якимось ніком стоїть певна особа. Але іноді особі хочеться настворювати собі взвод клонів - як правило, для віртуальних воєн - травити опонентів. У Інтернеті зовсім не обов'язково викладати всю свою приватну інформацію. Кожен сам собі регулює межу даних, які він може видати на публіку. Але окремі і тут розуміють такі особливості "двигуна" ЖЖ спотворено, і доходять до інших крайнощів - перетворюють себе на віртуала трансформера - міняють стать, вік, причепллють неіснуючу зовнішність і поведінку. Ну хіба приємно з такими спілкуватись? Все-таки ЖЖ - спільнота для живих людей. Іноді юзери, яким мало своїж журналів, заводять віртуалів у вигляді цілих організацій, тварин та маленьких дітей. Варіацій може бути багато, хоч "монологи стільчика", чи "журнал сузір'я Оріона" :-) .

Для організації - це якось несолідно, краще вже ком'юніті відкривати.
Для домашнього звіра - ідея цікава, якщо власнику цікаво виставити своє звірятко на загальний огляд. Чимала ноша для самого власника - вести свій блог і вести блог свого улюбленця.
Але без фотографій тут важко обійтись.
ЖЖ Маленьких дітей - виглядають, зазвичай, симпатично і оригінально. (Хоча, кому як - у Інеті є сегмент юзерш і юзерів - ненависників малюків, які буравитимуть лютими поглядами зображення зовсім юних ЖЖистів). Щодо "дописів" немовляти - хто може з впевненістю сказати, що те немовля насправді хотіло повідати? Роль тлумачів перебирають на себе лукаві батьки. ;-) Але таких малюків шкода - а як підросте і його по самі підошви заковтне монстр під назвою ЖЖ?

Коли ви говорите з віртуалом – ви говорите з фікцією, з тим, чого насправді не існує, з «мильною булькою». Навряд чи більша частина ЖЖ-юзерів створювала журнал, щоб спілкуватись з химерами і порожнечею.
  • Post a new comment

    Error

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 1 comment