очерет, що мислить (osokor_ua) wrote in anti_zhzh,
очерет, що мислить
osokor_ua
anti_zhzh

Віртуали

Крім усіх інших негараздів, у ЖЖ існує такий неприємний нюанс, як віртуали. Тобто віртуальні, вигадані користувачі.
Звичайно, за якимось ніком стоїть певна особа. Але іноді особі хочеться настворювати собі взвод клонів - як правило, для віртуальних воєн - травити опонентів. У Інтернеті зовсім не обов'язково викладати всю свою приватну інформацію. Кожен сам собі регулює межу даних, які він може видати на публіку. Але окремі і тут розуміють такі особливості "двигуна" ЖЖ спотворено, і доходять до інших крайнощів - перетворюють себе на віртуала трансформера - міняють стать, вік, причепллють неіснуючу зовнішність і поведінку. Ну хіба приємно з такими спілкуватись? Все-таки ЖЖ - спільнота для живих людей. Іноді юзери, яким мало своїж журналів, заводять віртуалів у вигляді цілих організацій, тварин та маленьких дітей. Варіацій може бути багато, хоч "монологи стільчика", чи "журнал сузір'я Оріона" :-) .

Для організації - це якось несолідно, краще вже ком'юніті відкривати.
Для домашнього звіра - ідея цікава, якщо власнику цікаво виставити своє звірятко на загальний огляд. Чимала ноша для самого власника - вести свій блог і вести блог свого улюбленця.
Але без фотографій тут важко обійтись.
ЖЖ Маленьких дітей - виглядають, зазвичай, симпатично і оригінально. (Хоча, кому як - у Інеті є сегмент юзерш і юзерів - ненависників малюків, які буравитимуть лютими поглядами зображення зовсім юних ЖЖистів). Щодо "дописів" немовляти - хто може з впевненістю сказати, що те немовля насправді хотіло повідати? Роль тлумачів перебирають на себе лукаві батьки. ;-) Але таких малюків шкода - а як підросте і його по самі підошви заковтне монстр під назвою ЖЖ?

Коли ви говорите з віртуалом – ви говорите з фікцією, з тим, чого насправді не існує, з «мильною булькою». Навряд чи більша частина ЖЖ-юзерів створювала журнал, щоб спілкуватись з химерами і порожнечею.
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment